Вітаємо у Вілле Форте

Оператор Комплекса

Зберігання і Перевалки Енергоносіїв «Ізмаїл»

ТОВ «Вілле Форте Україна» є оператором комплексу зберігання і перевалки скрапленого вуглеводневого газу (далі – СВГ) в порту Ізмаїл, Одеської області.

Місія компанії – сприяти розвитку ринків скрапленного газу країн придунайського регіону, розвитку ринку спеціалізованої логістики, ефективне виконання своїх професійних завдань та надання комплексного і якісного сервісу для своїх клієнтів.

Наш термінал з перевалки СВГ (пропан-бутан) – найновіший в Україні. 

Він укомплектований високоефективним обладнанням.

  • сучасна насосно-компресорна станція з напівавтоматичним керуванням
  • точні витратоміри і вагові системи
  • автомобільна естакада
  • залізнична естакада, для обробки 14 вагоноцистерн
  • причальна лінія, оснащена трубопроводами для роботи з морськими і річковими суднами

Потужність терміналу в Ізмаїлі –

120 тис.т на рік.

Достатній обсяг сховищ амортизує можливі технологічні збої і порушення графіка поставок. 

Географічне положення охоплює конкурентні маршрути транспортування газу по південному регіону України і країнах ближнього зарубіжжя.

Термінал було закладено на стику регіонів: України і Молдови; Балкан і ринку торгівлі на Дунаї; ринку Чорного моря. Це визначило різноплановість терміналу відносно різних торгово-транспортних коридорів, що забезпечило йому доступ до ринків логістики і торгівлі СВГ в широкому спектрі напрямків.

Географічне розташування терміналу і доступ до транспортної системи регіону, дозволяє йому працювати з чотирма видами транспорту: автомобільним, залізничним, річковим і морським.

Залізнична ділянка від Одеси до портів на Дунаї опинилася в частковому користуванні Молдови і України після розпаду СРСР та утворення незалежних держав. Це збільшує транспортні витрати через зростання залізничного тарифу і збільшення терміну використання вагонів на маршруті прямування.

Порт Ізмаїл, завдяки своєму вдалому розташуванню в залізничній мережі регіону, знаходиться на окремій ділянці, яка пролягає лише по території України. Це забезпечує йому конкурентну перевагу у вартості логістики на маршруті прямування.

«Вілле Форте Україна» надає повний спектр послуг, пов’язаний з прийомом, зберіганням і відвантаженням зріджених вуглеводнів водним, залізничним і автомобільним транспортом.

За останні 10 років в регіоні Нижнього Дунаю було введено в експлуатацію велику кількість терміналів. Створена мережа терміналів логістики стала основою для розвитку повноцінного ринку торгівлі та перевезеннь СВГ.

Сьогодні регіон Нижнього Дунаю може бути прикладом розгалуженої термінальної логістики, яка може забезпечити будь-які задачі ринку торгівлі і транспортної логістики СВГ.

Щоб побачити більше інформації про наші контакти, будь ласка, перейдіть на сторінку «Контакти», або залиште своє повідомлення, натиснувши кнопку нижче.

Вітаємо у Вілле Форте

Оператор Комплекса

Зберігання і Перевалки Енергоносіїв «Ізмаїл»

Вілле Форте Україна

ТОВ «Вілле Форте Україна» є оператором комплексу з перевалки скрапленого вуглеводневого газу (далі – СВГ) в порту Ізмаїл, Одеської області. Місія компанії – сприяти розвитку ринків скрапленного газу країн придунайського регіону, розвитку ринку спеціалізованої логістики, ефективне виконання своїх професійних завдань та надання комплексного і якісного сервісу для своїх клієнтів.

Найсучасніший термінал в Україні​

Наш термінал з перевалки СВГ (пропан-бутан) – найновіший в Україні. Він укомплектований високоефективним обладнанням: сучасною насосно-компресорною станцією з напівавтоматичним керуванням; точними витратомірами і ваговими системами; автомобільною естакадою; залізничною естакадою, для обробки 14 вагоноцистерн; причальною лінією, яка оснащена трубопроводами для роботи з морськими і річковими суднами.

Висока потужність терміналу

Потужність терміналу в Ізмаїлі – 120 тис. т на рік. Достатній обсяг сховищ амортизує можливі технологічні збої і порушення графіка поставок. Географічне положення охоплює конкурентні маршрути транспортування газу по південному регіону України і країнах ближнього зарубіжжя.

Унікальне географічне положення

Термінал було закладено на стику регіонів: України і Молдови; Балкан і ринку торгівлі на Дунаї; ринку Чорного моря. Географічне розташування терміналу і доступ до транспортної системи регіону, дозволяє йому працювати з чотирма видами транспорту: автомобільним, залізничним, річковим і морським.

Перевалка СВГ, вантажні перевезення, стивідорні послуги

«Вілле Форте Україна» надає повний спектр послуг, пов’язаний з прийомом, зберіганням і відвантаженням зріджених вуглеводнів водним, залізничним і автомобільним транспортом.

Розташування спеціалізованих терміналів СВГ в портах на нижньому Дунаї​

За останні 10 років в регіоні Нижнього Дунаю було введено в експлуатацію велику кількість терміналів. Створена мережа терміналів логістики стала основою для розвитку повноцінного ринку торгівлі та перевезеннь СВГ. Сьогодні регіон Нижнього Дунаю може має розгалужену термінальну логістику, яка може вирішувати будь-які задачі ринку торгівлі і транспортної логістики СВГ.

Ми завжди раді Вас чути​

Щоб побачити більше інформації про наші контакти, будь ласка, перейдіть на сторінку «Контакти», натиснувши кнопку нижче.